"תפעול גמל בע"מ" הינה חברה המפתחת תוכנות ומגוון פתרונות מחשוביים לניהול קרנות פנסיה קופות גמל ומעסיקים. המערך המחשובי של החברה הינו המקצועי ביותר שקיים בענף.

מערך זה מורכב מהניסיון המצטבר של שדרת המנהלים של החברה, מבוסס על התמקצעות בניהול של קרנות פנסיה וקופות גמל, ועל מערכת המיכון הטובה ביותר הקיימת כיום בשוק והיחידה אשר נותנת מענה מיטבי לקרנות פנסיה.

'תפעול גמל' הוקמה על ידי שדרת מנהלים מהתחום, שצברו ידע וניסיון רב בניהול קרנות פנסיה מהגדולות בשוק, במטרה להציע פיתרון חכם ויעיל לתחום המורכב ביותר כיום. ניסיונם של מייסדי החברה ומנהליה הינו ניסיון מעשי, אשר כולל הקמה של מערך מחשובי ותפעולי של קרן פנסיה מהגדולות בשוק, תוך עמידה בהצלחה מרובה, בטרנספורמציה של מערך תפעול פנסיה והמחשוב לשינויים המאוד משמעותיים בשוק , שתוצאתם הייתה עמידה בדרישות האוצר.

ניסיונם של המנהלים והחברה כולל ניסיון במספר רב של הסבות נתונים מכול מערכת אפשרית למערכות של תפעול גמל. כמו כן נצבר ניסיון רב בהסבות מתפקידיהם הקודמים של מנהלי ועובדי החברה (בסך הכול מעל 10 הסבות גדולות ועוד כעשר הסבות קטנות). כול ההסבות עברו בהצלחה יתרה ובזמנים קצרים ביותר.

החברה מאמינה כי תוכנה מקצועית הינה הבסיס להמשכיות הקיום של כל קרן פנסיה וקופת גמל, וכי זה חייב להיות מבוסס על התמקצעות ולמידה מדוקדקת של דרישות השוק ודרישות החברה המנהלת, כולל חוזרי אוצר, דרישות רגולציה, סוג לקוחות ועוד.

מוצר מותאם ללקוח

החברה מציעה סל פתרונות המותאמים לצורכי הלקוח ולתפיסתו העסקית החל מתמיכה מחשובית ומקצועית, במהלך השוטף של ניהול קרן פנסיה, ניהול קופת גמל ו/או למעסיקים, וכלה בתמיכה בתפעול של הקופה / המוצר הפנסיוני על כל היבטיו, לרבות דיווח בממשק פנסיוני למעסיקים.

התוכנה נבנתה באמצעות כלי הפיתוח העדכניים ביותר, ובאפשרותה להתממשק למסדי נתונים שונים ו/או תוכנה אחרת ובכך מאפשרת לקרן הפנסיה ולקופת הגמל לתת לעמית תמונה מקיפה לגבי כל המוצרים המשווקים לו על ידי היצרן.

ט.ל.ח.