ההון המשפחתי עשוי לכלול נכסים שונים, חלקם יהיו כדאיים להעברה בין דורית, חלקם כלל לא יתאימו להשקעות שונות. יחד עם הנכסים, העושר המשפחתי יכול לכלול גם תיקי השקעות והשקעות שונות. בכדי לנהל נכון את ההון המשפחתי, לעיתים יהיה צורך להסתייע באנשי מקצועות פיננסיים. הנה כל המידע.

אם אתם מחפשים אחר חברה פרטית שמספקת שירותי ניהול עושר והון משפחתי, אתם מחפשים אחר אנשי המקצועות הפיננסיים. אנשי המקצוע האלו יכולים לערוך עבורכם ניתוח מעמיק של המצבה של הנכסים שלכם, כמו גם לנהל עבורכם תוכניות השקעות שונות. ניהול עושר משפחתי יכול לכלול גם בדיקת נאותות עבור השקעות אלטרנטיביות, ייעוץ פיננסי ועוד.

ניהול עושר משפחתי: לצלוח את האתגר בקלות

במה יסייע לי היועץ הפיננסי וחברת ניהול העושר?

בסופו של דבר, ניהול עושר משפחתי מאפשר לכם לשמר את איכות החיים שלכם. מעבר לכך, ניהול העושר יאפשר לכם להבחין ולהבדיל בין השקעות כדאיות להשקעות שאינן כדאיות. כידוע, ישנם נכסים סחירים ונכסים פחות סחירים. בעזרתו של יועץ פיננסי מומחה, יהיה אפשרי לבחור להשקיע את כספכם בהשקעות שיניבו לכם תוצאות.

היועץ הפיננסי, תפקידו, בין היתר, גם לתכנן עבורכם את גיל הפרישה. אם יש לכם נכסים או הון שנועד למטרת השקעות, יש צורך לנהל את ההשקעות האלו בצורה נכונה. וזה בעצם התפקיד של יועצים פיננסיים – סיוע בתכנון נכון של השקעות והתפתחות כלכלית.

ניהול העושר מצריך התנהלות והתעסקות בירוקרטית-פיננסית

בפועל, לכל אחד מאיתנו ישנם נכסים שונים והון שונה. אם אתם מחפשים אחר חברה שמספקת שירותי ניהול עושר משפחתי או אישי, יש לבחור בחברה שתהיה מדויקת לכם. אם למשל אתם משקיעים בקרנות או בתיקי השקעות, יהיה חשוב להסתייע ביועצים שבקיאים ומכירים את התחום של השקעות בשוק ההון. בחלק מהחברות הפרטיות לליווי פיננסי, תוכלו למצוא מומחים בשווקי ההון השונים.

חברת ייעוץ פיננסי עשויה לספק לכם שירותים כמו ליווי מול מומחים חיצוניים בתחומי מיסוי. כידוע לכולנו, ההתנהלות מול גופי המיסוי מצריכה לא מעט בירוקרטיות, מילוא טפסים שונים, המצאת מסמכים פיננסיים ועוד. אם חברת הייעוץ היא מקצועית דיה, היא תוכל לסייע לכם בהתנהלות אל מול הגופים הללו של תחום המיסוי.

אל תתפשרו על היועץ הפיננסי שלכם

בשורה התחתונה, ניהול עושר משפחתי הוא תפקיד נרחב, שכולל בתוכו התעסקות בירוקרטית ופיננסית רבה. אם אתם לא מוכנים להשאיר את הרכוש שלכם וההון בידיים חובבניות, אנחנו לגמרי מסכימים אתכם. הכי חשוב, שתוכלו להרגיש שאתם בידיים בטוחות ומקצועיות. לכן יהיה חשוב להסתייע באנשים פיננסיים מקצועיים למשעי. כך תוכלו לישון בראש שקט, ולדעת שהעתיד הכלכלי שלכם בידיים טובות. בבואכם לבחור את היועצים שילוו אתכם, יהיה תמיד כדאי לקבל המלצות מהמכרים ובני משפחותיכם. כך תוכלו לדעת שההמלצות הניתנות לכן מהימנות ונטולות אינטרס.