מי שנמצא בשוק העבודה או שנמצא בין עבודות, יודע מהי החשיבות של הפקדה אל קרן הפנסיה, בעוד שכיום המדינה מחייבת מעסיקים להפריש כספים לפנסיה עבור העובדים וזאת בהתאם לשכר של כל עובד. נוסף לכך, המדינה חוקקה חוק שדורש מכל בעל עסק ועצמאי להפקיד אל קופת הפנסיה שלו סכום של 500 שקלים בחודש, לפחות.

חשיבותה של קרן פנסיה מתחילה בצורך של רבים להזדקן בכבוד עם הגעתם לגיל הפרישה. קרן פנסיה נועדה כדי להבטיח כי בעת הפרישה מהעבודה יוכלו להשתכר קשישים ופנסיונרים מקצבה ראויה שתסייע להם להתקיים בכבוד.

כיצד אפשר לחסוך עבור הפנסיה?

ראשית, מומלץ לקרוא את המאמר המדבר על מהי קרן פנסיה על מנת להבין ולהכיר את הנושא קצת יותר לעומק. זה נכון, עלויות נדל"ן גבוהות, יוקר המחייה, העדר זכויות עובדים ועוד, כולם מובילים לגרעון בחשבון העובר ושב, לכן רבים מתקשים לבצע הפקדות אל קרן הפנסיה. עם זאת, גיוס ההון העצמי הדרוש לשם הפרשות לקרן - ישתלם בסופו של דבר, וזאת משום שהכסף שתפקידו אמור להכפיל את עצמו ובכך לשמש אתכם בעתיד.

במקרים בהם עצמאיים או בעלי עסקים מתקשים בגיוס ההון הדרוש לשם הפקדה לקופת הפנסיה בצורה רציפה, ניתן להיעזר במגוון שירותי גיוס כספים של חברות שונות ויועצים עסקיים ופיננסים שונים, ולדוגמה גיוס הלוואות לעסקים של דודי מאור.

 

חיסכון פנסיה

כדי לחסוך עבור קרן הפנסיה יש לנקוט בכמה פעולות חשובות:

צמצום הוצאות - נסו לצמצם הוצאות בחיי היום יום ולהתחיל לחסוך עבור הפקדות לחברת הביטוח בה תרצו לבצע הפקדות לפנסיה. בצעו הוראת קבע דרך הבנק ובאמצעות יועצים המתמחים בתחום ההשקעות: בצעו התאמה של סכומי ההשקעות והחסכונות שלכם. עשו זאת תוך קבלת ייעוץ מהמומחים בתחום אודות הדרך להרוויח יותר מהחסכונות שלכם.

קבלת הלוואה - במידה ואתם בוחרים באפיקי השקעות או בהפקדות קבועות לקרן הפנסיה, תוכלו לקחת הלוואה בתנאים טובים עבור השקעות מסוגים שונים. באמצעות הלוואה לכל מטרה, ניתן לכסות מינוס בבנק, וגם להתחיל לנהל את הכספים שלכם בצורה חכמה יותר. כדי לקבל פרטים נוספים: לחץ כאן.

קבלת ייעוץ ממומחים קבלו ייעוץ מהמומחים לגבי בחירת החברה אליה תרצו להעביר את כספי הפנסיה שלכם. מומחים בתחום ההשקעות והפנסיה, משתמשים באמצעי הפיתוח העדכניים ביותר ובמסדי נתונים שונים המאפשרים לעצמאיים ושכירים לקבל תמונה מקיפה לגבי ככלל תכניות הפנסיה, ביטוחים וההשקעות. באמצעות שירותים אלה ניתן להבין את אופי ההשקעות, לצמצם עלויות ולנהל השקעות וקרנות פנסיה ללא סכנות או הפרעות.

במידה ואתם עדיין לא בטוחים ו/או שאין לכם מספיק ידע בנושא, תמיד ניתן לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בתחום של תפעול פנסיה.

עשו את כל אלה תוך השארות עם היד על הדופק בנוגע למצב הכלכלי שלכם – והדרך אל חיים מטיבה כבר מתחילה.