הייחוד של חברת תפעול גמל הינו השילוב הנדיר בין ידע מעמיק בתחום התפעול לבין ניסיון רב שנים בפיתוח תוכנות היוצר מוצר מושלם!
 

הסינרגיה בין שני החלקים יוצרת את היתרון העצום במוצרים של תפעול גמל: החלק הראשון הינו ידע תפעולי שלם המכיל בתוכו ניסיון רב לניהול קרנות פנסיה לכל סוגיהן ומהווה בסיס גם לניהול מקצועי של כל סוגי קופות הגמל האחרות.

החלק השני הינו התוכנה לניהול קופות גמל וקרנות פנסיה. התוכנה של תפעול גמל הינה המוצר הטוב ביותר הקיים כיום בשוק לניהול קרנות פנסיה לסוגיהן השונים.

זהו מוצר אשר הוכיח את עצמו בכל התחומים, גם בגמישותו וביכולתו לתת מענה מהיר לכל שינוי שהוא בשוק וגם ביכולת עמידה בהיקף פעילות גדול, כגון: פיתוח מוצרים חדשים, הסבות גדולות כקטנות עמידה בתקנות האוצר ועוד.

השימוש בשירות של תפעול גמל למעשה, מבטל את הדאגה של לקוחותינו להקמה וניהול של מערך תפעול עמוק מורכב ומסובך, פיתוח תוכנות, ניהול כוח אדם, עמידה מתמדת בדרישות הגוף המפקח וביצוע השקעות נוספות חדשות לבקרים בהתאמת התוכנה לדרישות אלו.

חברת תפעול גמל מאמינה, כי בשוק בו אנו פועלים, ראייה לעתיד, התחדשות תמידית והתאמה של המוצר והשירות הכולל למצבי השוק המשתנים לעיתים תכופות, הם הבסיס הקיומי של כולנו בענף.

על כן, תפעול גמל מתחייבת לעמוד בכל עת עם 'היד על הדופק', לשפר, לפתח ולהתאים את המוצר למצבים הנתונים מעת לעת בשוק ולשמור כל זמן על עדכניותו.

לקוחות תפעול גמל מקבלים מאתנו תוצאה ולא מוצר!

 

ט.ל.ח.