שלום רב,

שמי הוא מוטי כהן – בעלים ומנכ"ל של חברת תפעול גמל.

כמו שאנחנו שמים לב, המילה הכי מדוברת בתקופה האחרונה בתחום החיסכון ארוך הטווח, הינה המילה קרן פנסיה.

עם כל השינויים, הרגולציה והחוקים החדשים שנכנסו לענף, מוצר הפנסיה הולך והופך להיות חזק ומבוקש יותר ויותר.

יחד עם זאת, אנו שמים לב לקשיים הרבים בהם נתקל הענף בהתמודדות מול המורכבות של תפעול פנסיה, שכן הוא מוצר הדורש גם מערך תוכנה מורכב מאוד וגם מקצועיות וידע רב בתחום.

כמנכ"ל בעבר של חברת התפעול של כלל פנסיה, שמתי לב לקשיים הרבים בהם נתקלות החברות מסביבי בתפעול קרנות הפנסיה שלהם מחד ולבתי ההשקעות, אשר נתקלים בקשיים בהקמת קרנות פנסיה חדשות מאידך, וכמו כן לעלויות התפעול הגבוהות להפליא של קופות גמל וקרנות פנסיה.

בראייתי, מצב זה של השוק ניצב כאתגר בפניי, אליו נעניתי בשמחה.

יחד עם שדרת ניהול מפוארת, אשר הקימה בעברה את חברת התפעול של כלל פנסיה, ויחד עם הידע, הניסיון, והתפיסה שלנו, של הפרדה מוחלטת בין תפעול הפנסיה לבין השיווק וההשקעות, יצאנו לדרך, והקמנו את חברת תפעול גמל.

תפעול גמל הינה חברה אשר דוגלת בעיקרון הבסיסי שהוא "התמחות". אנו איננו מתיימרים לנהל את השיווק או את ההשקעות של לקוחותינו, אך אנו עסוקים יום-יום בהתמקצעות של עובדי החברה ומנהליה בתחום המחשוב של התפעול.

כמו כן, תפיסתנו מבוססת על שילוב הדוק בין ניהול ופיתוח התוכנה לבין המעטפת של אנשי מקצוע כחלק הכרחי למוצרים כל כך מורכבים כפנסיה וקופות גמל.

אני ועובדי החברה עושים את המירב על מנת שלקוחותינו יוכלו ליהנות מ"שקט תפעולי" ולהשקיע את מירב מאמציהם וכספיהם בלקוח הסופי, הן מהצד השיווקי והם מצד ההשקעות.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

בברכה,

מוטי כהן. רו"ח

מנכ"ל תפעול גמל

ט.ל.ח.